tv

radomiaczek-zly

Szukaj

Radomiaczek.pl

Siema! Jestem sobie Radomiaczek, dresik, czapa to mój znaczek. Na tej stronce tutaj mieszkam i otwarcie jej obwieszczam. Jeśli Radom - twoje miasto możesz cosik tutaj machnąć i dopuszczam tu konkrety, nie mam czasu na pic-bzdety.

 

Kontakt

Moja kryjówka znajduje się przy:

 

ul. Lubelskiej 69/71

26-600 Radom

kontakt[małpiszon]radomiaczek.pl

 

Tam się kontaktować jeśli chcecie pogadać o współpracy

lub po prostu pościemniać:)

W razie co nawijam od poniedziałku do piątku w godz.

9:00-17:00

Dawaj na Fejsa

Totalna Chamówa w Przychodni

Przychodnia nieprzyjazna dzieciom!

Za tę nieprzyjazność płacimy wszyscy my.

 

Tym razem zgłasza się do nas ziomal, który opisuje swoje zmagania z chamstwem, ignorancją, znieczulicą oraz lenistwem lekarzy w przychodni przy ul Królowej Jadwigi 18 w Radomiu.

 

 

najlepsza przychodnia radom

 

Poniżej Tekst z relacją, który otrzymaliśmy, jedziemy:

 

Nasze dziecko ma 13m-cy, dostało niespodziewanie gorączki i zaczęło strasznie kasłać.

Zadzwoniliśmy do przychodni gdzie osoba z recepcji powiedziała, że nie ma już wolnych numerków ale żebyśmy przyjechali mimo to bo są wolni lekarze w tej chwili więc któryś nas przyjmie od ręki.

Tak zrobiliśmy, niezwłocznie zabraliśmy dziecko i pojechaliśmy ale okazało się, że lekarka nie może nas przyjąć bo ma pacjenta, poleciła wyciągnąć kartę (a jednak były dostępne numerki).

Po wyciągnięciu karty, widzimy jak pacjentka wychodzi od doktorki o nazwisku M.

Na pytanie czy możemy już wejść bo dziecko się źle czuje, dostajemy info, że mamy czekać.

Czekamy 30 minut-40 minut, wynurza się szanowna lekarka z gabinetu i nam mówi, że teraz nas nie przyjmie bo zaraz ma kolejnego pacjenta i dopiero po nim może się uda. Czekamy przez kolejne 40 minut co daje praktycznie 1.5 godziny czekania, dziecko nam z kaszlu i zmęczenia zaczyna płakać.

Wkońcu widząc, że żaden pacjent jednak nie przychodzi od kilkudziesięciu minut a lekarka siedzi sobie w najlepsze w swoim gabinecie, wkur...wieni z żoną chodzimy i pukamy po innych pokojach, w jednym był tylko pacjent, a w kolejnym siedzi sobie samotna od 30 minut kolejna doktorka o nazwisku na P. i każe nam wyjść bo ona ma dużo pacjentów zapisanych.

Nie wytrzymałem, warknąłem, że czekamy od ponad godziny aż Pani M czy ktokolwiek nam zbada chore dziecko, to tylko 5 minut roboty. Poza tym od ponad 40 minut nie macie w ogóle pacjentów, w tym czasie już można było to dziecko 10 razy zbadać.

 

„Pan mi nie będzie mówił ile ja mam pacjentów, proszę wyjść i czekać.”

 

W takim razie proszę czekać na skargę do NFZU bo to jest karygodne – warknąłem po czym poszliśmy rzucić wyciągniętą kartą w recepcji, podziękowaliśmy za brak obsługi, która nam się należy i pojechaliśmy niezwłocznie do budynku NFZ gdzie złożyliśmy skargę. Osoba z biura NFZ poleciła nam napisanie dodatkowej skargi pisemnej do kancelarii NFZ i ta już się robi.

 

 

A teraz kilka słów refleksji na to całe g..wno w tej przychodni.

Dla mnie jest to istne skurw..syństwo, gdzie szanowne doktorki grzeją dupy w fotelach i robią łaskę, że w ogóle obsłużą pacjenta nawet jeśli w grę wchodzi zdrowie małego dziecka. Gdyby tych pacjentów było dużo to trudno ale lenie kilkukrotnie w tej i nazad od pokoju do pokoju się krzątają, siedzą, bo nie mają pacjentów, każą na siebie czekać z chorym dzieckiem godzinami na korytarzu wraz z innymi chorymi (nie wspomnę jak zdrowe jest to dla dziecka).

Poza tym odpyskowują bezczelnie jak im człowiek mówi co myśli bo w ciągu 1.5 godziny opierd.....lania się bez pacjentów 2 lekarzy od chorób dziecięcych nie mogło znaleźć 5minut czasu aby zbadać chore 13 miesięczne dziecko, które siedzi z rodzicami na korytarzu, kaszle i płacze. 

 

ZERO szacunku

ZERO ludzkich odruchów

ZERO jakiejkolwiek chęci zerwania tej swojej pieprzonej rutyny i pomocy, nawet jak za drzwiami płacze 13to miesięczniak.

 

Nawet krzątając się po pustym korytarzu gdzie było 2 pacjentów na krzyż i my z dzieckiem to nawet żaden z szanownych doktorków nie raczył się zapytać na kogo i dlaczego tak długo czekamy tylko wymijanie nas jak powietrze. Pewnie dlatego się nie pytali bo jeszcze jednemu czy drugiemu by przyszło obadać dziecko i mu żyłka w dupie by pękła.

Trzeba być totalnym skamieniałym cepem, żeby tak traktować najmłodszych pacjentów.

Pozostawianie ludzi na korytarzu z niewiedzą tak naprawdę czy będą z dzieckiem przyjęci w ogóle czy nie i brak poszanowania czasu tych osób, które też poza bezmyślnym czekaniem mają swoje prywatne sprawy i rozkład dnia jest KARYGODNE.

Nie darujemy tego tej przychodni, to nie jest 1wszy raz kiedy taka akcja tam się dzieje. Miesiąc wcześniej recepcjonistka zamiast przyjmować od nas rezerwację wizyty kazała nam czekać na telefonie bo ktoś do niej zadzwonił znajomy i rozmawiała sobie na komórce trzymając nas na linii dzięki czemu tej rozmowy w tle mogliśmy sobie posłuchać, po czym jak się zjawiliśmy, okazało się, że przez pomyłkę nas nie zapisała!

 

TOTALNY BURDEL, BRAK PROFESJONALIZMU i PRL.

Na to wszystko płacimy wszyscy my aby lekarze z naszych pieniędzy mogli robić łaskę wam i waszym dzieciom, że ruszą dupę z fotela.

Wyszliśmy z przychodni i umówiliśmy się na wizytę prywatną.

Oczywiście prywatnie za kaskę Pani doktor już z innej placówki znalazła czas i przyjechała nawet do nas po 21wszej.

Ale czy o to chodzi aby za nasze pieniądze lekarze rutyniarze w przychodniach zniechęcali nas swoim zachowaniem do płacenia dodatkowego za coś za co i tak płacimy?

Refleksje pozostawiam wam. A lekarzy niekompetentnych atakujcie i pyskujcie, bez pyskowania niestety w wielu placówkach nie ma spraw załatwiania.

 

Radomiaczek podsumowując temat daje wam hardkorową radę

Róbcie tak aby wasze dzieci nie chorowały znienacka, bo wtedy to wasza wina będzie, że lekarze nie mają czasu. Róbcie tak aby lekarz już 2 tygodnie wcześniej wiedział, że przyjedziecie z chorym dzieckiem a dzieci niech wam wcześniej dadzą znać, że będą chorować, wtedy może numerek na przychodni da radę wyciągnąć.

Bo służba zdrowia wychodzi na to, że nie obsługuje przypadków nagłych;)

Brzmi absurdalnie? Niestety takie mamy klimaty w niektórych przychodniach, gdzie białym fartuchom się w dupach z rutyniarstwa i chamstwa poprzewracało.

Źli lekarze SSIJCIE!

Dobrzy lekarze z powołania nauczcie tych ssących aby się nauczyli jak nie SSAĆ!

 

Komentarze   

0 #13 fast hosting webprofile 2018-11-02 14:44
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytować
0 #12 RE: Totalna Chamówa w PrzychodniTomek 2016-04-18 15:27
Sytuację tej przychodni ratował tylko i wyłącznie śp dr Janiszewski. Teraz to jest kołchoz, już dawno stamtąd uciekłem i w ogóle nie żałuję. Ja miałem o tyle łatwiej, że wyprowadziłem się z Michałowa, ale nawet jakbym tam dalej mieszkał to z przychodni bym uciekł. Szkoda nerwów i czasu.
Cytować
0 #11 RE: Totalna Chamówa w PrzychodniZbuntowana 2016-04-18 08:44
Wg mnie obie panie z recepcji robią wielką łaskę że tam pracują!!! Jeśli się nie spełniają w swojej pracy to może nich zmienia zawód? A nie będą się wyzywać na chorych. W tej przychodni jest chory układ. W poniedziałek są zapisy na cały tydzień. Czy ja mam przewidzieć że np w czwartek zachoruje? Beznadziejna!!! Niby numerek Pan z wyżej wymienionego artykułu dostał ale tyle czekać na wizytę? To jest straszne! Po co ten NFZ!! My za to płacimy drodzy lekarze! A Wy też robocie wielką łaskę...i jeszcze chcecie podwyżek, za co!!! Przykre to
Cytować
0 #10 RE: Totalna Chamówa w PrzychodniAnia 2016-04-18 07:45
W tej przychodni to od dawna panuje nie miła atmosfera ja raz chciałam wyciągnąć kartę dziecku bo było chore ale pani w recepcji powiedziała ze nie ma na dzisiaj numerków żebym jutro przyszła ja wkurzona jej odpowiedziałam ze najlepiej to moze tydzień wcześniej będę zamawiać wizytę bo moze akurat dziecko będzie chore!!!!! Skandal !!!! Jedyny lekarz który nigdy nie odmówił to ŚP Janiszewski zawsze przyjął dziecko. Kazał chwilkę poczekać i pomógł. Teraz razem z dziećmi mam karty na Akademickim w wojskowej tam zawsze sa numerki!!!!
Cytować
+1 #9 Jest na to skuteczny sposóbantoni 2016-02-29 11:30
W takim wypadku jeśli lekarz nie chce przyjąć chorego jest jeden skuteczny sposób - prosisz lekarza o zaświadczenie, że nie przyjmie chorego i z jakiego powodu - lekarz ma obowiązek takie zaświadczenie wystawić. Od razu mięknie im rura i przyjmują bo gdyby coś się stało mają wtedy przesrane.

Kilku znajomych też to stosuje w różnych radomskich przychodniach i jeszcze nie było takiego doktorka co by przy takim zaświadczeniu nie spuścił z tonu.
Cytować
0 #8 Polmedic i MediconŁukasz 2016-02-04 12:36
Ja będąc jeszcze nastolatkiem przeniosłem swoją kartę do w/w przychodni. Są tam wszyscy specjaliści na miejscu. Fakt dłuższe kolejki, ale nie muszę stykać się z komunizmem osiedlowej przychodni.
Cytować
+4 #7 RE: Totalna Chamówa w Przychodnipiterson 2016-02-03 17:51
Czytam komenty i widzę, że chyba mamy lekarzy wśród komentujących albo dziwaków, którym bycie traktowanym jak pomyje na korytarzu przez lekarzy odpowiada. Aż muszę to skomentować. Panie Towarzysz sam doświadczyłem podobnej sytuacji, gdzie lekarz usiłował chamowato mnie wyprosić z gabinetu na grzeczne pytanie z mojej strony.
Tu nie chodzi o czekanie tyle czy tyle. Tu chodzi o samo podejście lekarza, który powinien wprost powiedzieć kiedy i jak może przyjąć ludzi a nie zamykać przed nimi drzwi i kazać czekać na "być może tak a być może nie". To jest arogancja i traktowanie ludzi jak bydło.
Jestem przedsiębiorcą, płacę na siebie i pracowników po 4 tys zł zdrowotnego miesięcznie i osobiście mnie wkurw.. jak lekarz robi mi łaskę za moje pieniądze.
Ja prowadząc firmę nie wyobrażam sobie, że każę czekać klientowi pod drzwiami do biura przez 2 godziny na odpowiedź czy go obsłużę czy nie, bo raczył wejść bez zapowiedzi, tylko robię wszystko co mogę aby był zadowolony. Takim parówom w fartuchach na Państwowych fotelach po prostu takiego obycia brakuje z rutyniarstwa, wygody i zapierdzenia. A ty jak masz czas czekać godzinami pod gabinetami to idź i już teraz stój i nie zapomnij pana(i) doktor pocałować w stopę. Mają rację, zgłaszać chamstwo.
Cytować
-8 #6 RE: Totalna Chamówa w PrzychodniTowarzysz 2016-02-02 20:51
Ale o co ten hałas? Załatwili wizytę mimo braku wolnych numerków. Półtorej godziny czekania to ma być dużo? Widzę tu straszne chamstwo ale rodziców. Przyjść, wbić się wszystkim w kolejkę BO PRZECIEŻ MÓJ MALUSZEK JEST CHORY. Służba zdrowia działa jak działa ale jest taka sama dla wszystkich. A chore roczne dziecko z przeziębieniem to nie jest jakaś nadzwyczajna sytuacja wymagająca błyskawicznej interwencji lekarza. No ale jaśnie państwo przyszli więc dywan rozwijać i kwiaty sypać. Jaśnie pan poczekał pół godziny i już warczy na lekarzy. Często na prywatna wizytę u dobrego specjalisty trzeba czekać o wiele więcej. I czekają ludzie naprawdę chorzy a nie dzieci z katarem.
Cytować
+1 #5 pogotowieAgnieszka 2016-02-01 22:33
Ja doskonale pana rozumiem ja dzień po świętach Bożego Narodzenia pojechalam na pogotowie na ul.Lekarskiej siedziałam w poczekalni 40 minut z temp.39 i czkałam w kolejce bo lekarz zrobil sobie przerwę ale ja to rozumiem.każdem u przerwa się należy po okolo godzinie czekania weszłam do gabinetu i uslyszalam ze to nie mój rejon i on mnie nie przyjmie jak powiedziałam ze dzwonilam na 112 i powiedzieli ze rejonizacji nie ma to zamiast cham mnie zbadać to zaczął wydzwaniać czy to prawda ale ze miałam temperaturę wysoką to musial mnie przyjąć z wielką laską byl taki chamski i nieprzyjemny ze płakać mi się chciało z laska przepisał mi leki na które jestem uczulona a poinformowałam go .To jest karygodne bo on za taki będę dyżur zarabia tyle co ja za jeden miesiąc i nikt temu chamowi nie każe tam pracować ja tez pracuje w niedziele i musze takich chu...obsługiwa ć ale zawsze jestem mila .
Cytować
0 #4 RE: Totalna Chamówa w PrzychodniKasia 2016-02-01 12:11
Jedyna rada to przepisać się do innej przychodni.Ja tak zrobiłam i z całą rodzinką z Michałowa przepisałam się do Wojskowej na Akademickim.Tam dzieci mają bajkę i na telefon są zapisy bez problemu. Polecam.
Cytować
-1 #3 RE: Totalna Chamówa w PrzychodniJolka 2016-01-31 23:05
Należę do tej przychodni.I kilka lat temu miałam indentyczną sytuację jak pani recepcjonistka- ta blondyna- odebrała,powied ziała do słuchawki proszę poczekać,odłoży ła słuchawkę i słuchałam przez kilka minut ich pogaduszek.W ogóle zapomniała o mnie.SKANDAL!
Cytować
-1 #2 RE: Totalna Chamówa w Przychodniaaa 2016-01-31 21:48
do tej przychodni nalezę od lat ale podpisuję się rękami i nogami pod opiniamii na temat pracy tamtejszych lekarzy. A panie w rejestracji to już szczyt wszystkiego, zwłaszcza blondynka. Ta ciemna jest nawet spoko. A blondynka to robi wielką łaskę że cokolwiek odpowie i z czymś pomoże. Z lekarzy polecam dr. Szkutnik-Cheda. Rzadko, bo tylko w czwartki przyjmuje ale mi babka bardzo przypadla do gustu.
Cytować
0 #1 Błędne kołoAnna 2016-01-30 20:51
Niestety, znam ten scenariusz. I to nie tylko z opisanej przychodni. Lekarze odreagowują stess na pacjentach. Leczenie podobno bezpłatne.To na kogo co miesiąc płacę obowiązkowe składki? Gabinety prywatne już też zaczynają partaczyć. Chory kraj i najlepiej być zdrowym. A na marginesie: dorastałam w PRL-u i zapewniam, że pacjent był wtedy traktowany, jak należy, a lekarze mieli więcej empatii i pokory.
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

W ramach naszych witryn stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, dostosowując serwis do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisywane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany dotyczące zapisywania cookies są możliwe w każdym momencie z poziomu ustawień Państwa przeglądarki. Dowiedz się więcej na stronie Nasza Polityka Cookies.

Akceptuję Politykę Cookies tego serwisu -->